Contact


WAAR JE ONS KAN VINDEN

Marinebasis Parera:

Nightingaleweg 1Z/N, Willemstad

E-mailadres:

info@msv-curacao.com

Neem contact met ons op


De bestuursleden van MSV:

Voorzitter, Maarten Bredewold: voorzitter@msv-curacao.com
Secretaris, Lucinda Berkhout: secretaris@msv-curacao.com
Penningmeester, Marijke Lantinga: penningmeester@msv-curacao.com
Ledenadministratie, Fleur Meijering: ledenadmin@msv-curacao.com
Algemeen bestuursleden, Carolien Bijl en Esther van der Meer

Voor alle sporten is een commissaris aangesteld. Hier kunt u terecht met vragen:

Autohobby Club (AHC): Roger Wacker ahc@msv-curacao.com
Badminton, info@msv-curacao.com
Beachtennis, Sanne Marchal: beachtennis@msv-curacao.com
Duiken, Rob Wesdorp duiken@msv-curacao.com
Judo, Fleur Meijering: judo@msv-curacao.com 
Karate, Eric Zwart: karate@msv-curacao.com
Kickboxen, Jenneke Bredewoldl: kickboksen@msv-curacao.com
MTB, Leon Hendriks: mtb@msv-curacao.com
Streetdance, Marijke Lantinga: streetdance@msv-curacao.com
Tennis, Sanne Marchal: tennis@msv-curacao.com
Volleybal, info@msv-curacao.com
Yoga, Carolien Bijl: yoga@msv-curacao.com
Zaalvoetbal, info@msv-curacao.com
Zwemmen, Astrid Gonesh: zwemsport@msv-curacao.com